Opis nieruchomości
KOMFORTOWE 3 POKOJE PO REMONCIE !
Do sprzedania komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia w Katowicach.
Zlokalizowane zostało na 10 piętrze wysokiego bloku z 2 windami. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, garderoby i przedpokoju o łącznej powierzchni 58,7 m2. Do mieszkania przynależy również balkon oraz piwnica.
Mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD ( piekarnik, płyta, lodówka, zmywarka). W łazience wygodna wanna. Wszystkie instalacje wymienione, okna PCV, na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego typu Junkers.
Spokojna, bardzo zielona i doskonale skomunikowana okolica. W pobliżu znajdują się: pawilon handlowy, szkoła, przedszkole, Tesco, Biedronka, Lidl, 5 min. do Silesia City Center, AKS Carrefour, Auchan, ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie Park Śląski. Szybki dojazd do centrum Katowic, Chorzowa oraz do Drogowej Trasy Średnicowej i Autostrady A4.
Więcej informacji: Przemysław Stankiewicz tel. 500-053-824
Zapraszamy na prezentację !
Zapewniamy pomoc przy finalizacji transakcji, aż do momentu przekazania nieruchomości. Pomagamy w zawarciu umów z dostawcami mediów. Współpracujemy z wykwalifikowanymi doradcami kredytowymi w celu wyboru najlepszej oferty kredytowej, spełniającej wymogi naszych klientów.
Zapraszamy także na naszą stronę: WWW.NIERUCHOMOSCI-ROYAL.PL
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.